Programowanie i algorytmy

Podsumowanie rundy I

powrót

Pierwsza edycja konkursu "FRAKTAL" już za nami. Frekwencja dopisała i za to Wam bardzo dziękuję.

Nagrody zostały przyznane dla zwycięzców tej edycji:

I miejsce

Adam Krasuski z 2 LO w Poznaniu, który rozwiązał 19 na 20 zadań.

II miejsce

Gabriela Gierasimiuk, która rozwiązała 17 na 20 zadań

III miejsce

Wojciech Mańke, który także rozwiązał 17 zadań z nieco gorszym czasem

Nagroda specjalna

Nagrodę specjalną otrzymuje Marcin Osówniak za ducha walki.

Proszę nagrodzonych o wybranie nagród z listy oraz przesłanie danych adresowych, na które wyślemy nagrody, pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Strona z nagrodami do wyboru: lista nagród

Omówienie zadań

Omówienie zadań znajduje się pod adresem: omówienie zadań

Uwagi i spostrzeżenia odnośnie konkursu proszę kierować na stronie forum.

Podziękowania

Z tego miejsca chciałbym podziękować Mariuszowi Ślliwińskiemu - właścicielowi serwisu math.edu.pl za ułożenie pięciu ostatnich zadań oraz za sponsorowanie części nagród, Maćkowi Bonieckiemu za udostępnienie rankingu oraz Narbejowi, za pomoc w promowaniu konkursu.

Zapraszam już wszystkich na następną rundę, która odbędzie się na początku roku szkolnego 2014/2015.

Niektóre zadania zostaną dodane na stronie polskiego spoja, wszystkie zaś można testować pod adresem: spoj.com/WSDOCPP.

A już niedługo następny konkurs programistyczny z nagrodami: algoliga.pl

Po pierwszej rundzie ranking prezentuje się następująco: 

 

PozycjaZawodnikPunktyCzas
1 Adam Krasuski 19 4d 16h 25m 45s
2 Gabriela Gierasimiuk 17 2d 15h 23m 44s
3 Wojciech Mańke 17 4d 5h 23m 54s
4 Karol Waszczuk 17 4d 8h 20m 16s
5 Szymon Wolarz 16 3d 6h 50m 33s
6 Mateusz Frankowski 16 3d 23h 17m 7s
7 Maciej Boniecki 14 1d 12h 14m 22s
8 Radosław Żurawski 14 6d 4h 11m 15s
9 Marcin Osówniak 14 7d 4h 6m 44s
10 Przemysław Smyczyński 13 7d 2h 10m 39s
11 Patryk Jarzyna 12 6d 3h 36m 8s
12 Igor Czeczot 11 5d 2h 36m 33s
13 Artur Socha 10 2d 15h 37m 28s
14 Ho Nguyễn 9 7d 9h 13m 26s
15 Bartosz Hołubowicz 8 2d 15h 7m 38s
16 Jędrzej Dembowski 7 2d 1h 45m 20s
17 narbej . haskell 7 5d 4h 45m 26s
18 Dariusz Lasecki 6 1d 12h 31m 32s
19 Jakub Ziółkowski 6 4d 16h 49m 31s
20 Adrian Piórkowski 6 5d 19h 5m 51s
21 Kuba Pezda 6 5d 23h 1m 1s
22 Piotr W. 6 6d 4h 47m 47s
23 Karol Kuppe 5 0d 9h 13m 33s
24 Karol Laskowski 5 1d 16h 24m 40s
25 Michał Kopaczewski 5 3d 12h 28m 17s
26 Cezary Małek 5 6d 12h 15m 7s
27 withelm 4 0d 5h 2m 58s
28 Paweł Białas 4 0d 11h 47m 11s
29 Dariusz Roterman 4 1d 6h 42m 23s
30 łukasz chmielewski 4 3d 16h 8m 43s
31 Marcin Drzewiecki 3 0d 3h 48m 38s
32 Paulina Żurawska 3 0d 12h 18m 53s
33 Daniel M. 3 0d 13h 8m 33s
34 anonimowy 3 0d 14h 42m 19s
35 Krzysztof Wojnar 3 1d 10h 0m 19s
36 Mateusz Kaczmarczyk 3 2d 11h 40m 59s
37 Piotr Just 3 2d 17h 48m 43s
38 Kacper Nowak 3 3d 2h 24m 7s
39 Paweł 3 4d 0h 32m 30s
40 Magdalena Gross 3 4d 5h 54m 3s
41 lubi 2 0d 10h 31m 9s
42 Cezary Szacherski 2 0d 13h 33m 47s
43 Przemek Gruszczyński 2 1d 3h 43m 18s
44 Filip Balicki 2 2d 14h 0m 47s
45 Mariusz Śliwiński 1 0d 0h 35m 12s
46 Ludwik Augustynowicz 1 0d 4h 35m 54s
47 Stanisław Pawlak 1 0d 4h 56m 4s
48 Maciej B 1 0d 5h 7m 37s
49 Krzysiek B. 1 0d 5h 58m 23s
50 Lukasz Niemiec 1 0d 6h 10m 47s
51 Przemek Kopański 1 0d 9h 24m 42s
52 Bartosz Prusak 1 1d 0h 7m 56s
53 Mateusz G. 1 1d 0h 36m 3s
54 Mariusz 1 1d 3h 24m 9s
55 Marcin Cieślak 1 1d 4h 33m 14s
56 Filip Brzeziński 1 1d 7h 53m 57s
57 Andrzej 1 1d 8h 4m 3s
58 Przemek Leliwa 1 1d 10h 30m 48s
59 Damian 1 1d 10h 51m 47s